• Organizacja pracy przedszkola.

Rozpoczęcie zajęć w przedszkolu- w czwartek, 1 września.

PRZYPOMINAMY O ODEBRANIU KART MAGNETYCZNYCH, DOSTARCZENIU ZALEGŁYCH KART INFORMACYJNYCH ORAZ PODPISANYCH UPOWAŻNIEŃ DO ODBIORU DZIECI

Dzieci przyprowadzamy zgodnie z zadeklarowanymi godzinami, aby uniknąć tłoku w szatni przed samą godziną 8.00.

Dzieci zadeklarowane na godzinę 8.00 przyprowadzamy do sali danego oddziału na godzinę 8.00!

Opisane czytniki kart magnetycznych  wejście/wyjście znajdują się przy wejściu do szatni.

ZMIANA SZAFEK W SZATNI- wszystkie grupy mają opisane szafki w szatni-( oprócz grupy IV)  proszę sprawdzić opis, poinformować osoby upoważnione do odbioru dzieci o zmianie miejsca w szatni.

WÓZKOWNIA- wejście w przedsionku-drzwi na lewo. Trzymamy tu wózki najmłodszych dzieci. Za zachowanie dzieci w wózkowni, ewentualne uszkodzenia sprzętu odpowiadają rodzice/opiekunowie. Wózkownia jest zamknięta w godzinach 8.45-13.15. Prosimy o zachowanie porządku w pomieszczeniu, zamykanie drzwi wózkowni.

Oddziały:

Grupa I -3 latki-( oddział ogólnodostępny)  Słoneczne Pajacyki sala nr 1

nauczyciele: wychowawca Zdzisława Lenart; Dorota Grabarczyk; pomoc nauczyciela: Monika Janik

Grupa II -4-5 latki ( oddział integracyjny) Słoneczka sala nr 2

nauczyciele: wychowawca: Anna Kamińska; nauczyciele wspomagający : Elżbieta Fabian, Elżbieta Kozdraś; pomoc nauczyciela : Beata Kłaczyńska;

Grupa III 5 latki ( oddział integracyjny) Ogniki sala nr 3

nauczyciele: wychowawca Agnieszka Kot; nauczyciel wspomagający: Ewa Gołąb;\

Grupa IV ( Oddział specjalny) Kubusiowa Rodzinka sala nr 4

nauczyciele: wychowawca Izabela Kierchner; Sylwia Napierała; pomoc nauczyciela Izabela Rybarz;

Grupa V - 4 latki (oddział integracyjny) Tęczowe Skrzaty sala nr 6

Nauczyciele: wychowawca Paulina Kudełko; Cecylia Boryga, nauczyciele wspomagający: Paulina Kudełko, Elżbieta Fabian. Pomoc nauczyciela: Ewelina Cieślik.

Na piętro,do sal 4 i 6  oraz do gabinetów specjalistów oraz psychologa wchodzimy wyłącznie schodami obok windy!