• DOŁĄCZ DO GODZINY DLA ZIEMI WWF!!

22.03.2024

„Godzina dla Ziemi WWF” obchodzona jest na całym świecie. W symbolicznym geście troski o przyszłość naszej planety na jedną godzinę gasną światła w prywatnych domach, a władze miast wygaszają oświetlenie w budynkach użyteczności publicznej.

Zachęcamy do przyłączenia się i zgaszenia świateł w swoich domach, biurach czy mieszkaniach.

• REKRUTACJA TRWA!

04.03.2024

Przypominamy Rodzicom, że w czasie elektronicznej rekrutacji do przedszkola należy wypełnić wniosek na stronie www.knurow.przedszkola.vnabor.pl , wydrukować wniosek, podpisać, dołączyć załączniki i przynieść do placówki. Po pozytywnej weryfikacji przez pracownika przedszkola wniosek zostaje zaakceptowany i bierze udział w dalszej części rekrutacji.

Wnioski można składać w sekretatriacie  codziennie w godz. 7.00- 15.00 do dnia 15 marca br.

Rodzice dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego nie logują się do systemu, wnioski pobierają bezpośrednio w placówce.

• Dzień otwarty Poradni Psychologiczno Pedagogicznej.

04.03.2024

Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Knurowie zaprasza w dniu 09.03.2024r. na Dzień Otwarty w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym na Logozabawy, czyli zabawy muzyczno – ruchowe oraz słowno – ruchowe stosowane w profilaktyce logopedycznej:

• o godzinie 9.00 zapraszamy dzieci w wieku 3-4 lat.
            • o godzinie  10.00 zapraszamy dzieci w wieku 5-6 lat.

Równolegle, podczas gdy dzieci zajęte będą zabawami logopedycznymi, panie pedagog będą prowadziły warsztaty dla rodziców tych dzieci, na temat gier – jak mądrze bawić się z dzieckiem?

Jeśli rodzic ma ochotę posłuchać tylko na temat gier edukacyjnych, może przyjść na godzinę 9.00 lub 10.00.

O godzinie 11.00 odbędą się warsztaty pt. „Czytanie ma moc”, które poprowadzą panie z Biblioteki Miejskiej w Knurowie.

Serdecznie zapraszamy. Ilość miejsc ograniczona.

Prosimy o zgłoszenia telefoniczne (32 235 14 76, 505 691 029) lub osobiste.