• ZAPISY NA DYŻUR WAKACYJNY.

22.04.2024

Przypominamy, że w SIERPNIU 2024 będzie  przerwa wakacyjna w pracy Miejskiego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 13 w Knurowie. W lipcu  nasze przedszkole będzie sprawowało opiekę nad dziećmi w formie dyżuru wakacyjnego (także w oddziale integracyjnym)

Pisemne zapisy dzieci uczęszczających do naszego przedszkola  chętnych na dyżur wakacyjny (LIPIEC 2024 r.) będą przyjmowane w terminie 06 .05- 17.05.2024 r. w sekretariacie lub do skrzynki podawczej przy sekretariacie

Dyżurem wakacyjnym mogą zostać objęte dzieci obojga pracujących rodziców lub samotnie wychowującego i pracującego rodzica.

Prosimy o przemyślenie swoich decyzji, aby nie blokować miejsca naprawdę potrzebującym.

Zapisy na DYŻUR LIPCOWY dla dzieci spoza naszego przedszkola (MP-2, MP-12), w miarę wolnych miejsc, odbywać się będą w terminie 20.05 - 29.05.2024r. (Wnioski proszę składać do  sekretarietu lub skrzynki podawczej przy sekretariacie)

W tym samym terminie ( 20 maja-29 maja )  pracujący rodzice mogą zgłaszać na DYŻUR SIERPNIOWY  dzieci z naszego przedszkola do MP-2 lub MP-12.

Jednocześnie informujemy, że podczas dyżurów wakacyjnych dzieci będą przebywały w grupach mieszanych, także z dziećmi z innych przedszkoli. Do grup będą przypisani różni nauczyciele.

Formularz wniosku wakacyjnego  udostępnimy w późniejszym terminie. (Prosimy drukować dwustronnie)

Rodzice chcący zapisać dzieci na dyżur sierpniowy  w innych placówkach pobierają wniosek bezpośrednio ze stron www. przedszkoli nr 2 i nr 12. w terminie 20 maja- 29 maja br.

Miejskie Przedszkola nr 2 i nr 12 nie prowadzą oddziałów integracyjnych

• DENTOBUS w przedszkolu.

02.04.2024

10 kwietnia  br nasze przedszkolaki będą mogły skorzystać z wizyty w DENTOBUSIE. Zainteresowanych rodziców prosimy o wypełnienie ZGODY na przegląd stomatologiczny. Zgody dostępne u wychowawców. Zwrot podpisanych zgód najpóźniej 10 kwietnia do godz. 9.00.