• Informacje Wakacje lipiec 2022

W lipcu  przedszkole czynne w godzinach 6.30-16.30.

Godziny posiłków:

8.00- śniadanie;

11.30 –obiad;

13.30- podwieczorek.

Posiłki są dostarczane z nowoczesnej kuchni z MP1

Dzieci zapisane na śniadanie prosimy przyprowadzać do godziny 8.00!!

Szatnia-  przy wejściu na holu- na lewo. Proszę odszukać podpisaną szafkę dziecka. Dzieciom przynosimy kapcie, do worka bieliznę, spodenki, bluzeczkę na przebranie (w razie potrzeby)

Czytniki kart- przy wejściu do szatni- po prawej i lewej stronie. Dzieci z MP2 i z MP12 korzystają z kart ze swoich macierzystych przedszkoli.

Aby wejść na hol należy posłużyć się zielonym przyciskiem lub domofonem wg opisu.

Wyjście z przedszkola- zielony przycisk po lewej stronie przy drzwiach

W czasie dyżuru- dzieci nie leżakują! Proszę dostarczyć upoważnienie do odbioru dziecka z przedszkola najpóźniej w pierwszym dniu pobytu w przedszkolu. Informacje o stwierdzonych, faktycznych alergiach pokarmowych ( nie informacje, czego dziecko nie je bo nie lubi!!)  proszę potwierdzić pisemnie i złożyć razem z upoważnieniem odbioru.

• Czerwiec w "Słoneczku"

Tak nam mija czerwiec:

31 maja- Dzień dziecka w przedszkolu- zabawia nas Klaun Dyzio!

1 czerwca - odwiedziny dzieci z SOSW nr 3 w Krakowie- realizacja projektu"Krakus Ślązak dwa bratanki"w grupie VI

3 czerwca - dodatkowa sesja do dyplomów na zakończenie roku szkolnego;

7 czerwca- zakończenie roku w grupie II;

10 czerwca - wycieczka grupy V do sztolni szkoleniowej

10 czerwca- Dzień Rodziny w grupie VI

13 czerwca - zakończenie realizacji programu: "Mamo ,tato wolę wodę"  w grupie II

15 czerwca- podanie wyników rekrutacji uzupełniającej;

21 czerwca- II olimpiada sportowa przedszkolaków;

23 czerwca- bezpieczne wakacje- spotkanie z Panem policjantem;

23 czerwca- zakończenie roku w grupie II;

24 czerwca- pożegnanie starszaków - grupa V;

• DYŻUR WAKACYJNY -LIPIEC 2022

08.06.2022

Informujemy Rodziców dzieci z MP2  i MP12 , którzy złożyli wniosek w terminie i spełnili kryteria, że dzieci zostały przyjęte  na dyżur wakacyjny.

Rodzice dzieci nie przyjętych do naszego przedszkola ( i tylko ci Rodzice!)  a którzy  złożyli wnioski do naszego przedszkola i do MP1 zostaną poinformowani telefonicznie o fakcie przyjęcia na lipiec do Przedszkola nr 1. Nie publikujemy list! W przyszłym tygodniu pojawi się na naszej stronie do pobrania upoważnienie do odbioru dzieci w okresie wakacyjnym w lipcu 2022. Wypełnione upoważnienie należy dostarczyć nauczycielowi w pierwszym dniu pobytu dziecka w naszym przedszkolu. Przekażemy również podstawowe informacje dotyczące organizacji pracy przedszkola w czasie wakacji.