• STYCZNIOWE ZABAWY

• STYCZEŃ 2023 rozpoczęliśmy wspólnymi zabawami.

• WIGILIJNY OBIAD

• 21.12.2022 Cała nasza grupa wspólnie zjadła świąteczny, wigilijny obiad. Po obiedzie słuchaliśmy kolęd i pastorałek.

• ŚWIĄTECZNE PIERNIKI

• URODZINY MARCELKA I OLIWIERKA

• 20.12.2022 W tym dniu urodzinki obchodzą; Marcelek i Oliwierek. Wszystkiego najlepszego chłopcy. dziękujemy za słodkie niespodzianki.

• WYSTĘPY "TĘCZOWYCH SKRZATÓW"

• 15.12.2022 oglądaliśmy występy o tematyce świątecznej w wykonaniu dzieci z grupy czterolatów "Tęczowych Skrzatów"

• JASEŁKA W WYKONANIU UCZNIÓW MIEJSKIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 W KNUROWIE

• 14.12.2022 Odwiedzili nas uczniowie z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 7 w Knurowie pzredstawiając przepiękne Jasełka.

• Spotkanie z Mikołajem

• 06.12.2022 Na ten dzień czekają wszystkie dzieci. Święty Mikołaj zawitał i do nas.

• DZIEŃ GÓRNIKA

• 02.12.2022 podziwiliśmy wystawę regionalną w naszym przedszkolu, oglądaliśmy występ kolegów w grupy "Słoneczek" i uczestniczyliśmy w spotkaniu z gościem - górnikiem.

• ANDRZEJKOWE ZABAWY

• 30.11 To dzień pełen czarów. Wspólnie z dziećmi z grupy "Słoneczek" spędziliśmy czas na wróżeniu.

• DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

• 25.11 Swoje święto obchodzą wszystkie pluszowe misie. W tym dniu wspaniale baliliśmy się z kolegami z grupy "Tęczowych Skrzatów"

• DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

• 21.11 Wspólnie z dziećmi z całego pzredszkola braliśmy udział w imprezie pod hasłem "Dzień Życzliwości". Wszystkie dzieci i panie w tym dniu założyły  piżamy.

• DBAMY O ZĘBY

• Uczymy się, jak dbać o zęby, jak prawidłowo szczotkować nasze ząbki.

• ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

• 10.11 Uczestniczyliśmy w spotkaniach związanych z Narodowym Świętem Niepodległości

• JESIENNE PRACE

• Jesienią wykonujemy prace plastyczne różnymi technikami

• DZIEŃ CHŁOPAKA

• 30.09.2022 DZIEŃ CHŁOPAKA

Dzisiaj świętują chłopcy z naszej grupy

• ZABAWY KLOCKAMI

• Nasza wspólna zabawa świecącymi klockami

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

• 20.09.2022

Wspólnie z dziećmi z grupy "Ogników" świętowalismy Dzień Przedszkolaka

• DZIEŃ KROPKI

• 15.09.2022  Dzień Kropki

tego dnia dzieci tworzą prace plastyczne, których motywem przewodnim jest kropka

• DZIEŃ DZIECKA Z KLAUNEM DYZIEM

• 31.06.2022 z okazji Dnia Dziecka bawiliśmy się z klaunem Dyziem

• BAWIMY SIĘ RAZEM

• Lubimy bawić się razem

• DZIEŃ MAMY

• 26.05.2022 to jeden z najwspanialszych dni - Święto naszych Mam. przygotowaliśmy dla naszych kochanych mam upominki

• SPECERY

• lubimy spcerować i bawić się na wszystkich placach zabaw

• WIOSENNA HODOWLA

• W kwietniu założyliśmy wiosenną hodowlę roślin

• ZADANIA ZAJĄCZKA WIELKANOCNEGO

• 13.04.2022 w ogrodzie pzredszkolnym czekały na nas zadania pzrygotowane przez wielkanocnego zajączka, po wykonaniu których dostaliśmy słodkie niespodzianki

• ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

• 03.04.2022 w tym dniu spotkaliśmy się z kolegami z gr. III aby "na niebiesko" obchodzić Dzień świadomości Autyzmu"

• DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETY

• 22.03.2022 w tym dniu każdy z nas założył dwie rózne skarpetki; były zabawy w sali i na podwórku w kręgu

• POWITANIE WIOSNY

• 21.03.2022 wspólnie z dziećmi z wszystkich grup przedskolnych żegnaliśmy zimę i witaliśmy wiosnę

• BAL PRZEBIERAŃCÓW

• 11.02.2022 w pzredszkolu odbył się bal pzrebierańców :)

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA

• 21 i 22 styczeń. z okazji święta składamy naszym babciom i dziadkom serdeczne życzenia, dużo, dużo zdrowia...

• DZIEŃ KARTOFLA

• 29.09 dziś DZIEŃ  KARTOFLA.  Z ziemniaków wykonaliśmy śmieszne ludziki i jeżyki.

• DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

• 25.11 to Dzień Pluszowego Misia - wspaniale bawiliśmy się z misiami i z naszymi kolegaami

• DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

• 10 listopada wspólnie z innymi dziećmi uczestniczyliśmy w uroczystościach zwiazanych z odzyskaniem Niepodległości

• SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI

• 27.10.2021 dzieci z "Kubusiowej Rodzinki" uczestniczyły w spotkaniu ze strażakami. Atrakcją było oglądanie wozu strażackiego.

• DZIEŃ MAKARONU

• 25.10 DZIEŃ MAKARONU to okazja do ćwiczeń manualnych i manipulacyjnych z wykorzystaniem makaronu.

• Nagłówek

• JABŁUSZKO - zajęcie intagracyjne

• 20.10 uczestniczylliśmy w zajęciu integracyjnym w grupie maluchów. Śpiewaliśmy piosenkę o jabłuszku rumianym, szukaliśmy jabłek ukrytych w sali, z plasteliny wypełnailiśmy kontury jabłka.

• SPOTKANIE Z ILUZJONISTĄ

• 19.10 wzięliśmy udział w spotkaniu z iluzjonistą. Oglądaliśmy różne sztuczki w wykonaniu naszego gościa i innych przedszkolaków.

• URODZINY KUBUSIA PUCHATKA

• 14.10  w tym dniu 95 urodziny obchodzi KUBUŚ PUCHATEK. Do wspólnego świętowania urodzin zaprosiliśmy dzieci z grupy "Tęczowych Skrzatów". Były wsólne zabawy z Kubusiem Puchatkiem z wykorzystaniem chusty Klanza, śpiewaliśmy sto lat i częstowaliśmy się misiami :)

• ZABAWY W SALI REHABILITACYJNEJ

• 12.10 Ćwiczymy razem z innymi dziećmi.

• Dzień CHŁOPAKA

• Dzień Chłopka świetowaliśmy współnie z dziećmi z grupy maluszków "Tęczowych Skrzatów"

• DZIEŃ KROPKI

• 15.09 obchodziliśmy DZIEŃ  KROPKI. Bawiliśmy się kółkami, dopsowaliśmy takie same koła do siebie, segregowaliśmy według koloru, wykonaliśmy prace plastyczne.

• NASZA SALA

• Od września 2021 oddział specjalny "Kubusiowa Rodzinka" bawi się i uczy w nowej sali nr 4